coach rental Ukrainelouer autobus UkraineBusvermietung UkraineAutobusy w Ukrainie

Witamy w Ukraine Bus!

Ukraine Busse mietenUkraine Bus jest portalem wynajmu autobusów prowadzonym przez europejskiego touroperatora City Tours z siedzibą w Wiedniu, Austria. Dzięki Ukraine Bus mogą Państwo wynająć autokar lub mikrobus z kierowcą na każdego rodzaju wycieczkę i do przewozu osób na terenie Ukrainy. Ukraine Bus oferuje przede wszystkim następujące usługi:

Transport miejski na Ukrainie

Nieważne czy potrzebują Państwo transportu z hotelu do muzeum, zabytku lub miejsca imprezy, czy przejazdu w tą i z powrotem na przedstawienie, koncert lub inne wydarzenie, czy też przewozu biznesowego na obszarze wybranego ukraińskiego miasta - autobusy Ukraine Bus są zawsze do Państwa dyspozycji, aby przewieźć Państwa z jednego miejsca w drugie na obszarze każdego miasta na Ukrainie.

Transfery lotniskowe na Ukrainie

Oprócz przewozu osób w mieście Ukraine Bus oferuje także transfery lotniskowe autokarami i minibusami z kierowcą. Po przylocie na Ukrainę nasi kierowcy chętnie odbiorą Państwa z wybranego lotniska i zawiozą w miejsce przeznaczenia. Gdy będą Państwo odlatywać, nasze komfortowe i niezawodne autobusy odwiozą Państwa z powrotem na lotnisko. Dzięki ścisłej współpracy ze starannie wybranymi, najlepszymi przewoźnikami z Ukrainy, jak również z ukraińskimi biurami podróży, zajmującymi się turystyką przyjazdową oraz stowarzyszeniami przewodników możemy zaoferować odbiór z lotniska grupy każdej wielkości, a także zamówić profesjonalnych pilotów wycieczek lub przewodników, aby przywitali Państwa na lotnisku i oprowadzili po Ukrainie.

Krajowy przewóz osób na Ukrainie

Przejazd autobusem jest komfortową i niezawodną alternatywą dla podróży pociągiem lub samolotem. Jeżeli chcą Państwo przejechać z jednego ukraińskiego miasta do drugiego, nasze autobusy są do Państwa dyspozycji na przejazd z i do każdego miejsca na obszarze Ukrainy. Zależnie od wielkości grupy podstawiamy busy, autobusy lub autokary, które są szczególnie odpowiednie na dalekobieżne trasy.

Wycieczki objazdowe po Ukrainie

Poza wyżej wymienionymi przewozami na Ukrainie nasze przedsiębiorstwo z chęcią pomoże też Państwu w zaplanowaniu i zrealizowaniu każdej możliwej trasy zwiedzania autokarem lub mikrobusem. W Ukraine Bus mogą Państwo zarówno wynająć sam autobus, jak i skorzystać z naszego know-how w zakresie organizacji i planowania wycieczek na Ukrainę. Na Państwa życzenie z przyjemnością pomożemy w rezerwacji hotelu, zamówieniu przewodnika, złożeniu zamówienia na menu grupowe w ukraińskiej restauracji oraz w zarezerwowaniu biletów na przedstawienia, koncerty, wieczory folklorystyczne i inne imprezy na Ukrainie.

Międzynarodowe przewozy i wycieczki po Europie

Oczywiście, w Ukraine Bus mogą Państwo też wynająć autobusy na przejazdy międzynarodowe i transkontynentalne wycieczki autokarowe po Europie. Razem z zespołem City Tours i jego rozległą siecią przewoźników pomożemy Państwu w zaprojektowaniu indywidualnej, dopasowanej do Państwa potrzeb podróży autokarowej do każdego kraju w Europie oraz chętnie zajmiemy się rezerwacją pokoi, zamówieniem menu grupowego, rezerwacją biletów oraz zamówieniem przewodnika w każdym europejskim państwie.

Rezerwacja autobusów na Ukrainie

Jeżeli chcieliby Państwo wynająć autokar, zarezerwować przewóz autobusem lub zamówić wycieczkę autokarową, prosimy o wiadomość mailową z jak największą ilością szczegółów dotyczących Państwa potrzeb i życzeń pod adresem lub kontakt telefoniczny z europejską centralą wynajmu autobusów City Tours Europa pod numerem +43 1 966 02 61 lub +43 6991 952 49 44. Nasz zespół czeka na wiadomości od Państwa i z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania dotyczące przewozów autobusowych, podróży i wycieczek autokarowych na Ukrainie.